Prva liga FBiH: Zvijezda na vrhu tabele

Zvijezda je u 28 kolu Prve lige FBiH osvojila tri vrlo važna boda pobjedom od .1:0 u Banovićima, na putu ka povratku u Premijer ligu BiH.

Ekipa iz Gradačca je ušla samouvjereno u ovaj susret i to im se isplatilo nakon gola Savića u 21 minutu utakmice. Obje ekipe su u nastavku imale nekoliko prilika, ali su gosti dobrom igrom sačuvali stečenu prednost i osvojili vrlo važne bodove, te tako došli na prvu poziciju koja znači povratak medju najbolje timove u BiH. Glavni konkurent Metalleghe je poražen od GOŠKA 1:0 i prepušta vodeću poziciju ekipi iz Gradačca. Do kraja prvenstva Zvijezda dočekuje GOŠK i gostuje u Čapljini, dok ekipa iz Jajca dočekuje Čapljinu i gostuje u posljednjem kolu u Goraždu. U ostalim Utakmicama su postignuti slijedeći rezultati:

Čapljina - Novi Travnik 1:0, Branitelj - Goražde 0:2, Podgrmeč - Jedinstvo 0:7, Orašje - Radnički 2:2, Sloga - Rudar 0:1 i Bratstvo - Bosna 5:0.